wypoczynki narożne

Katalog wyszukanych fraz

Pamiętnik panny Evans...

Temat: Zawzięte 2
Cytat: Napisał martucha25 ...rogówkę...masz na myśli wypoczynek narożny:Hmmm...: martucha, skądś Ty...? rogówka to rogówka!!!
Źródło: forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=191524Temat: Azaliówka - rozmówki
...po 50 cm. Z obydwóch stron. 7. Drzwi z wiatrołapu do wnętrza domu mam otwierane do środka wiatrołapu, drzwi zewnętrzne na zewnątrz (jak u Ciebie). U Ciebie drzwi spiżarni z wiatrołapu otwierane do spiżarni. Obydwa rysunki domu są super. Słabo widzę na tych rysunkach, ale jeżeli w salonie masz szerokoś 4,60 (?) to extra bo ja mam tylklo 4,20. I fajnie przesunęłaś okno tarasowe. Ja zrobiłam na środku i niestety mam problem jakbym chciała kupic wypoczynek narożny. Jeżeli uważasz że się za bardzo wtrąciłam to daj znac. Pozdrawiam
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=115883


Temat: PROBLEM Z ARANŻACJĄ WNĘTRZ?-POMOGĘ
...jeszcze w zanadrzu inne równie piekne dekoracje? Jeszcze jedno, tapety szklane o które Cię pytałam chcę położyć w hallu i na klatce schodowej. Zarówno hall jak i klatka (schody-debowy)są połączone jednak razem sprawiają wrażenie zbyt długie. Dlatego klatkę chciałabym pomalować na inny kolor. Podłoga to parkiet debowy rustykalny. Salon ma ok.26m2, ma duże okno (270x150), naprzeciw jest kominek, parkiet jest dębowy. Do siedzenia jest wypoczynek narożny- bordowy, witryna jest wiśniowa. Czy miałabyś jakiś pomysł na kolor ścian i zasłon? Wielka prośba do Ciebie Kasiorku. Jakie poradziłabyś kolory. A może jakąś fajną aplikację. Przepraszam, że Ci zawracam coróż głowę, ale będę wdzięczna za pomoc, zwłaszcza, że namiary na płytki do kuchni dałaś mi śliczne i już sobie wybrałam. Są naprawdę smaczno-ładniutkie.
Źródło: forum.muratordom.pl/showthread.php?t=4766Cytat

Filozofować to uczyć się umierać. Michel de Montaigne

Meta